•  

    Zasady dostawy

     

    Płatności

  • -490,00 zł

Kask Alpina jump 2.0 black matt rozm.M 55-58 cm

989,99 zł 499,99 zł
Nowy produkt
  • Alpina
  • kaski-
Rozmiar kasku:
  • M
 

Zasady dostawy

 

Płatności

Ilość

Bezpieczna płatność

Alpina Jump 2.0 Kask narciarski, czarny (black matt)

Zobacz panoramę gór bez ograniczeń i miej wszystkich innych narciarzy i snowboardzistów na stoku w zasięgu wzroku - to jest zagwarantowane w każdych warunkach pogodowych dzięki przyłbicy  Jump 2.0. Oferuje nie tylko ochronę przed wiatrem i wystarczająco dużo miejsca do noszenia okularów optycznych.

Niezależny design, wysokiej jakości sprzęt i wykonanie, sprawdzone dopasowanie: Jump 2.0 należy do kasków z przyłbicami typu premium firmy Alpina.

Ma on strukturę EPS, która sprawia, że wentylacja jest wyraźnie widoczna. Powietrze jest aktywnie kierowane do wnętrza, gdzie jest prowadzone wzdłuż głowy i ponownie transportowane na zewnątrz przez otwory w tylnej części. Zapobiega to gromadzeniu się ciepła i gwarantuje optymalną klimatyzację.

System Run, z którym kask można dopasować do indywidualnego kształtu głowy, jest połączony z Neckwarmer. Dzięki temu szyja jest przyjemnie ciepła nawet w zimne i wietrzne dni narciarskie, a także poprawia się komfort noszenia.

Jump 2.0  posiada wszystkie cechy, dzięki którym miłośnicy sportów zimowych mogą w pełni cieszyć się dniem na stoku.

Twarda powłoka

Kaski typu "hardhell" posiadają odporną na uderzenia powłokę zewnętrzną wykonaną z ABS lub poliwęglanu na wewnętrznej powłoce EPS. Taka kombinacja sprawia, że kaski są niezwykle wytrzymałe i zapewniają doskonałą izolację termiczną.

HI-EPS

Wewnętrzna powłoka każdego kasku Alpina wykonana jest z HI-EPS (High Expanded Polystyrol). Mikroskopijne komory powietrzne pochłaniają siły działające w przypadku uderzenia i zapewniają tłumienie ochronne. HI-EPS umożliwia zastosowanie cienkiej grubości ścianek i produkcję wąskich kształtów kasku. Ponieważ nie wchłania ani wody, ani potu, efekt ochronny jest utrzymywany przez długi czas.

System biegania

Klasyczny dla idealnego dopasowania: Za pomocą kółka obrotowego można regulować opaskę na głowę węższą i szerszą, dzięki czemu kask można dopasować do głowy. Gwarantuje to pewne trzymanie, a kask pozostaje na swoim miejscu.

Ergomatic

Sprawdzone setki tysięcy razy i stosowane we wszystkich kaskach narciarskich Alpina: znana klamra paska z czerwonym przyciskiem i wielostopniowym automatycznym mechanizmem zatrzaskowym. Ergomatic może być obsługiwany w rękawicach narciarskich i nie może się otworzyć w przypadku upadku.

Airstream Control

W celu regulacji przepływu powietrza, otwory wentylacyjne na kasku można otwierać i zamykać za pomocą suwaka.

Removable Earpad

W kaskach narciarskich z wyjmowanymi nausznikami, dwie poduszeczki można wyjąć w ciągu kilku sekund i w razie potrzeby ponownie założyć.

Ochrona szyi

Przedłużenie tylnej części kasku stanowi ochronę karku, które zostało wykonane z wygodnego i przyjemnego w dotyku mikropolaru. Nawet w bardzo niskich temperaturach zapobiega to przewianiu szyi. Dzięki przemyślanej konstrukcji nie ma punktów nacisku.

Wizja strumienia

Kaski z mocno zintegrowanym daszkiem. Ze względu na dużą objętość wnętrza za daszkiem, kaski te są idealne dla osób noszących okulary.

Dodatkowe informacje

Arkusz danych:

Rozmiar kasku
M
Nowy produkt