•  

    Zasady dostawy

     

    Płatności

  • -200,00 zł

Kask Giro Launch rozm.XS 48,5-52 cm

349,99 zł 149,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 149,99 zł
Nowy produkt
Rozmiar kasku:
  • XXS-XS
 

Zasady dostawy

 

Płatności

Ilość

Bezpieczna płatność

Kask narciarski GIRO Launch Lime Notebook Junior rozm. XS

Dziecięcy kask narciarski / snowboardowy Giro Launch jest tutaj, aby zapewnić Twoim małym niszczycielom bezpieczeństwo i uśmiech na stoku.

Konstrukcja In-Mold sprawia, że ​​kask jest niezwykle lekki, ponieważ zewnętrzna skorupa z poliwęglanu jest połączona z wewnętrzną wyściółką z pianki, tworząc jedną niskoprofilową jednostkę, którą można zoptymalizować pod kątem stylu i wentylacji. Launch posiada system dopasowania In-Form wykorzystujący pokrętło do łatwego szybkiego strojenia w ruchu, tworząc wygodne, niestandardowe dopasowanie.

Otwory wentylacyjne Super-Cool zapewniają dzieciom uczucie świeżości przez cały dzień, optymalnie ustawione, aby wyciągać gorące powietrze i wciągać chłodne powietrze, a otwór wentylacyjny Stack jest wyrównany z górną częścią gogli dziecięcych, aby odprowadzać ciepłe, wilgotne powietrze i zapobiegać zaparowaniu gogli.

Dzięki zabawnym projektom i jasnym kolorom kask Launch sprawi, że Twoje maluchy będą się uśmiechać i będą łatwe do zauważenia, gdy będą się bawić po wzgórzu.

Dodatkowe informacje

Arkusz danych:

Rozmiar kasku
XXS-XS
Nowy produkt